Szukasz pracy jako Opiekunka/Opiekun osób starszych? Poznaj nasz proces rekrutacji

Rekrutacja

Jeśli chcesz podjąc pracę jako opiekunka lub opiekun osób starszych w Niemczech zgłoś się do nas już dziś!

Po otrzymaniu e-maila, formularza lub wiadomości SMS nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Proces Rekrutacji

Rekrutacja na stanowisko opiekun osób starszych

1. Zgłoś swoją kandydaturę

Wystarczy, że wypełnisz formularz aplikacyjny, aby zgłosić swoją kandydaturę. Jeżeli preferujesz inny sposób, to możesz bezpośrednio skontaktować się z naszym konsultantem, a on chętnie pomoże w dalszym działaniu.

2. Rozmowa kwalifikacyjna

Po otrzymaniu formularzu zgłoszeniowego nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h. Podczas rozmowy konsultant omówi z Tobą zasady współpracy z naszą firmą oraz odpowie na wszystkie pytania związane z zatrudnieniem na stanowisko Opiekun/Opieunka osób starszych w Niemczech. 

3. PRzedstawienie oferty

Zgodnie z informacjami zawartymi w formularzu aplikacyjnym oraz zdobytymi podczas rozmowy kwalifikacyjnej wybierzemy dla Ciebie ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom, doświadczeniu oraz znajomości języka. 

4. Zaakceptowanie kandydatury oraz podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu Twojej kandydatury przygotujemy dla Ciebie umowę o świadczenie usług. Zorganizujemy dla Ciebie również podróż “spod domu” lub miejscowości położonej możliwie jak najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Wraz z umową otrzymasz szczegółowy zakres wykonywanych czynności związanych z opieką oraz prowadzeniem gospodarstwa domowego podopiecznego.

5. Wyjazd

Wyjazd do Niemiec nastąpi w uzgodnionym w umowie terminie. Jest on możliwy nawet 48 godzin od podpisania umowy. Podczas pobytu za granicą nasz zespół będzie kontaktować się z Tobą oferując wsparcie, służąc radą i pomocą w każdej sytuacji. Przed upływem Twojego pobytu w domu podopiecznego zorganizujemy dla Ciebie bezpieczny powrót do kraju oraz przyjazd kompetentnej osoby, która przejmie Twoje obowiązki. 

Chęć niesienia pomocy jest czymś niezwykłym. Dziękujemy, że z nami jesteś!